• Pınar Mah. 1264 Sok. No.1 Esenyurt İSTANBUL
  • 0532 061 99 49 / info@yunusparatoner.com
about-banner-image

Yunus Paratoner

HAKKIMIZDA

 

Firmamız Yunus Paratoner 2009 Yılında İstanbul Karaköy Perşembe Pazarın'da Kurulmuş Ve Faaliyetlerine Başlamıştır. Kurucusu Ve Firma Personeli İstanbul Karaköy Perşembe Pazarı Sektöründe Yetişmiş Konusunun Uzmanı Deneyimli Personellerdir.

Firmamız Kurulduğu Yıldan Bu Yana Müşterilerine Kaliteli Malzemeyi Uygun Fiyata Sunmayı Ve Müşterileriyle Uzun Vadede Güvene Dayalı Bir İş İlişkisi İçinde Olmayı Her Zaman Önemsemektedir. Yunus Paratoner Ailesi Olarak Alman Ve Fransız Kalitesini Müşterilerine Sunmayı Tercih Edeen Bakır Boruda Dünyada Öncü Olan Alman  (MKM) Firmasının Türkiye “Distribütörlüğünü” Alarak Sektördeki Yerini Öncelikle Kaliteye Dayandırmıştır.

Paratonerimiz Marka Tescil Belgesi CE Belgesi, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’nden 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Uyarınca 35 yıl Garanti Belgesi Ve Süresi İle İSO 9001-2000 kalite Yönetim Sistemine Sahiptir.
Paratoner Malzemeleri Her Kurum Ve Kuruluşa Hizmet Veren Firmamız Proje Uygulamalarında Kaliteden Taviz Vermemiş Ve Kısa Süre İçerisinde Oldukça Güçlü Referanslar Elde Etmiştir...Yunus Paçal

CEO

Yunus Paratoner
Yunus Paratoner

13

Yıllık Tecrübe